Vacatures in Algemene Kerkenraad (AK)

In de afgelopen periode hebben de voorzitter en de scriba afscheid genomen van de Algemene Kerkenraad (AK) van de PgH. We zijn erg dankbaar voor het werk wat ze in al die jaren verzet hebben. Helaas is er nog geen vervanging gevonden. Het voorzitterschap wordt nu tijdelijk waargenomen door ds. E. van Halsema en het scribaat wordt ook deels door hem gedaan en deels door de andere leden van de AK. Dit is geen ideale oplossing en we zijn dan ook naarstig op zoek naar een nieuwe scriba en voorzitter om de continuïteit te kunnen waarborgen.
Daarom wil ik graag de vraag neerleggen of er iemand uit onze gemeente geschikt is voor een van de functies. Mocht u zich aangesproken voelen of meer informatie willen, dan kunt u contact met mij opnemen: tom@diependaalsekerk.nl

Met vriendelijke groet,
Tom Mantel